Aktuality

Nová drogerie ve Vrahovicích

V pátek 1. září 2017 se otevíráná ve Vrahovicích nová prodejna - Drogerie U Bóru. Najdete ji na adrese Čs. armádního sboru 74 (vedle hasičky).


Blokové čištění ulic

Úterý 20. 06. 2017

M. Alše, Husitská, P. Jilemnického, I. Olbrachta, K. Světlé, Sokolovská, Kyjevská, Trpínky, Jaselská, Prešovská, Čechůvky, K. Světlé parkoviště + komunikace Policie ČR, spojka I. Olbrachta (M. Alše – I. Olbrachta), Čs. armádního sboru, Vrahovická (most Romže - Čs. armádního sboru)

Plán blokového čištění Prostějova


Petice za 50metrový bazén v Prostějově (místo 25m)

Představitelé města Prostějova plánují zrušit bazén v městských lázních, který je dobře dostupný pomocí MHD z Vrahovic (přímá linka č. 5). Nedojde tak ke zvažovanému rozšíření.

Místo něj chtějí vybudovat nový krytý bazén vedle areálu Aquaparku Koupelky. Ten však podle dostupných informací nemá být přímo propojen s venkovním areálem. Navíc bazén má mít jen 25 m na délku. Kvůli tomuto omezení se zhoršují jeho možnosti pro využití k pořádání závodů.
Z důvodu nedostatečné kapacity 25metrového bazénu bude omezována výuka plavání dětí a přístupnost pro veřejnost po následující desetiletí.

Po zrušení slibované obnovy koupaliště na Kostelecké je to tak další špatná zpráva pro plavce z Prostějova a okolí.

Na vzniklý návrh reaguje petice, která usiluje o vybudování 50metrového bazénu o šířce 25 metrů a jeho propojení s areálem Aquaparku koupelky.

Podpoře prosím tuto petici podpisem online nebo osobně.

Petice za výstavbu bazénu 50 x 25 m v Prostějově

| Lukáš Hájek
Předchozí 1 9 10 11 12 13 14 15 23 34 45 Další


Menu
RSS
Facebook Vrahovice!
Twitter
Facebook like