Aktuality

Podzimní úklid

Kontejnery pro podzimní úklid budou umístěny od 15.00 do naplnění (nejdéle však do 18.00)  ve Vrahovicích v následujících lokalitách:

Úterý 24. 10. 2023 – Trpínky; K.Světlé; Čechůvky točna; M. Alše - P. Jilemnického

Středa 25. 10. 2023 – Jano Köhlera; J.Suka; ul. Tovární plocha u garáží (proti ul. Stukova)

Odpad se bude třídit na velkoobjemový (jedná se o odpad z domácností, který je rozměrný a není možno ho umístit do popelnic (např. koberce, linolea, starý nábytek) biologický (odpad ze zahrad). Naplňování každé vany odpadem bude kontrolováno.

Do těchto van není možné odkládat odpad nebezpečný (barvy, ředidla, akumulátorové baterie, pneumatiky) a žádný průmyslový nebo živnostenský odpad. Dále není povoleno dávat do kontejnerů větší množství inertního odpadu (rumisko, hlína).

Stanoviště pro velkoobjemové kontejnery jsou orientační, budou umístěny dle aktuální dopravní situace v konkrétní ulici.

Zdroj: Město Prostějov


Uzavírka ulice Vrahovická

Z důvodu opravy mostu dojde v termínu o víkendu 24. - 25. června 2023o víkendu 1. - 2. července 2023 k úplné uzavírce silnice II/150 ulice Vrahovická pod mostovkou D46 ve městě Prostějov.

Zastávka Prostějov, Vrahovice, Vrahovická (v obou směrech) bude přemístěna na ul. Za Drahou (u VGP parku) ke stávajícím náhradním označníkům. Více informací o změnách MHD

Více informací o uzavírce


Krátce z Vrahovic (květen)


Uzavírka v Kralickém Háji

Od úterý 20. června do úterý 4. července 2023 dojde k úplné uzavírce komunikace v Kralickém Háji - silnice podél Valové (začíná poblíž zastávky Kralice na Hané, U háje a pak navazuje na polní cestu podél Valové)

Více informací


Předchozí 1 2 3 4 5 6 14 28 41 54 Další


Menu
RSS
Facebook Vrahovice!
Twitter
Facebook like