Aktuality

Přejeme Vám krásné a veselé Vánoce

Veselé Vánoce

| Lukáš Hájek

Pocta Freddiemu Mercurymu

Ve dnech 5. a 6. listopadu od 10 do 18 hodin se v Domě služeb koná výstava "Pocta Freddiemu Mercurymu". Na výstavě bude k vidění 500 fotografií skupiny Queen, mnoho plakátů, pohlednic a dalších propagačních materiálů vztahujících se k této kapele nebo k osobě Freddieho Mercuryho. Během akce bude rovněž otevřen bar, kde se budou moci návštěvníci občerstvit. Výstavu pořádá Jiří Velocha ml. ve spolupráci se Spolkem za staré Vrahovice. Vstupné je 30 Kč. Více informací k akci si můžete přečíst zde.

Oficiální plakát výstavy

 

| Martin Hájek

Odstávka elektrické energie

Dne14.10.2011 v době od 07:30 do 15:00 dojde k vypnutí elektrické energie. Vypnutá oblast: část obce Vrahovice s ulicemi Vrahovická jednostranně od č. 62 po č.206, Za drahou č.p. 4479, 5054, 4507, Čs. arm. sboru od č.15 a ul. K. Světlé po Čechůvky., J. Hory č.2, celé ulice Z.Wintra, Trpinky, Sokolovská, Prešovská, Jilemnického, M. Alše, M. Majerové, Kyjevská Košická, K. Světlé /mimo areálu Policie/, Jaselská, J. Kohlera, I. Olbrachta, Husitská, Čechůvky č.56 a 57. Majakovského 1 ZŠ. odběratelská trafostanice Vrahovice ZŠ (č. 300675)

Děkujeme za pochopení.

Zdroj: E.ON

| Lukáš Hájek

Podzimní úklid - říjen 2011

Stejně jako každý rok se bude odpad třídit na velkoobjemový (jedná se o odpad z domácností, který je rozměrný a není možno ho umístit do popelnic např. staré koberce, linolea, starý nábytek, vyřazené oblečení, textil a obuv) a biologický (odpad ze zahrad), který se bude odkládat do speciálních pytlů. Kontejnery - vany budou na místě vždy v určený den od 15.00 hod do naplnění, nejdéle však do 19.00 hod. Naplňování každé vany odpadem bude sledováno a třídění odpadu kontrolováno pověřeným pracovníkem svozové firmy .A.S.A.TS Prostějov,s.r.o., jelikož jsou určeny pouze pro velkoobjemový a zahradní odpad. Do těchto van není možné odkládat odpad nebezpečný (barvy, ředidla, akumulátorové baterie, pneumatiky) a žádný průmyslový nebo živnostenský odpad. Dále není povoleno dávat do van větší množství inertního odpadu (rumisko, hlína).

Vrahovice:
25.10.: Trpinky, Karolíny Světlé, Čechůvky točna, Mikuláše Alše (Petra Jilemnického)
26.10.: U sídliště Svornosti, Jano Köhlera, Josefa Suka, Drážní domy za spol. .A.S.A.TS

Zdroj: Město Prostějov

| Lukáš Hájek

Prosba o pomoc s vyklízením školy

1. září se opět otevřela brána školy a všichni jsme se znovu sešli ke slavnostnímu zahájení školního roku v naší tělocvičně. Budova druhého stupně se vyklízí, protože již koncem měsíce září bude zahájena její demolice, aby okamžitě mohla být zahájena výstavba nové školní budovy a jídelny. Náhradní třídy byly zřízeny v prostorách prvního stupně a školní družiny, které byly pro tento účel upraveny. Dnes probíhá plynule výuka ve všech třídách a všichni se již nemůžeme dočkat nové školy.

Ale aby vše proběhlo hladce a co nejdříve, chtěli bychom požádat rodiče našich žáků, ale i bývalé žáky a obyvatele Vrahovic o pomoc při stěhování nábytku a vybavení školy.
Pokud máte chuť a čas, můžete přijít v pátek 16. 9 v 16 hodin a nebo v sobotu 17.9 v 8 hod. Budeme rádi za každou pomocnou ruku, vozík či jiné prostředky, které nám pomohou vše rychle a bezpečně přemístit a uložit.

Za ochotu všem děkujeme,
kolektiv ZŠ

Zdroj: ZŠ Majakovského (redakčně kráceno)


Předchozí 1 14 28 41 47 48 49 50 51 52 53 54 Další


Menu
RSS
Facebook Vrahovice!
Twitter
Facebook like