Aktuality

Vznikl nový spolek - Naše Vrahovice, z. s.

Ve Vrahovicích vznikl nový spolek. Jmenuje se Naše Vrahovice, z. s. a za cíl si stanovil hájení zájmů Vrahovic. Více se o něm můžete dozvědět z jeho webových stránek a Facebooku.


Mobilní sběr - podzim 2015

Město Prostějov zajistí v sobotu 03. října 2015 mobilní sběr odpadu:

10:45 - 10:55 - M. Pujmanové u mostu

11:00 - 11:10 - ul. J. Suka

11:15 - 11:25 - M. Alše

11:30 - 11:40 - K. Světlé

11:45 - 11:55 - Čechůvky točna

Druhy odpadu:

  • nebezpečný odpad – jedná se o odpad jedovatý, výbušný nebo jinak nebezpečný např.oleje, tuky, barvy, fotochemikálie, léky, agrochemický odpad včetně obalů.
  • pneumatiky – jedná se o pneumatiky z osobních vozidel.
  • objemný odpad – jedná se o odpad z domácností, který je rozměrný a není možno ho umístit do popelnic. Jsou to např. staré koberce, linolea, starý nábytek, vyřazené oblečení apod.
  • vyřazené elektrozařízení – jedná se oelektrozařízení používané v domácnostech. Jsou to např. ledničky, televize, rádia, počítače, DVD přehrávače, mikrovlnné trouby, rychlovarné konvice, baterie, zářivky, výbojky apod

Popel a běžný domovní odpad se likviduje při pravidelných svozech komunálního odpadu. Žádáme proto občany, aby nám tyto druhy odpadů na mobilní sběry nepřinášeli. 

Zdroj: Město Prostějov


V sobotu se v Arboretu Vrahovice konal koncert

V sobotu 12. září odpoledne se za krásného slunečného počasí konal akustický koncert brněnské kapely Spontánní sukcese. Více o celé akci si můžete přečíst v následujících článcích:


Koncert Spontánní sukcese v Arboretu Vrahovice

V sobotu 12. září v 16:00 se v Arboretu Vrahovice koná akustický koncert brněnské eko-punkové kapely Spontánní sukcese, která je známá především z ekologicky zaměřených akcí. Kapela vystupovala také na letošním ročníku Prostějovského majálesu. Podrobnější informace a případné zpřesnění si můžete přečíst zde. Akci pořádá Spolek za staré Vrahovice.

| Martin Hájek
Předchozí 1 11 15 16 17 18 19 20 21 30 40 Další


Menu
RSS
Facebook Vrahovice!
Twitter
Facebook like