Aktuality

V sobotu se v Arboretu Vrahovice konal koncert

V sobotu 12. září odpoledne se za krásného slunečného počasí konal akustický koncert brněnské kapely Spontánní sukcese. Více o celé akci si můžete přečíst v následujících článcích:


Koncert Spontánní sukcese v Arboretu Vrahovice

V sobotu 12. září v 16:00 se v Arboretu Vrahovice koná akustický koncert brněnské eko-punkové kapely Spontánní sukcese, která je známá především z ekologicky zaměřených akcí. Kapela vystupovala také na letošním ročníku Prostějovského majálesu. Podrobnější informace a případné zpřesnění si můžete přečíst zde. Akci pořádá Spolek za staré Vrahovice.

| Martin Hájek

Nová publikace o historii kostela sv. Bartoloměje

PhDr. Mgr. Karel Kavička: Farní kostel svatého Bartoloměje v Prostějově - Vrahovicích


Historik PhDr. Mgr. Karel Kavička vydal novou knihu Farní kostel svatého Bartoloměje v Prostějově - Vrahovicích. V knize se autor kromě samotného kostela věnuje i dějinám obce Vrahovice a vrahovické farnosti, sakrálním památkám na území obce a hodně prostoru je věnováno i kněžím, kteří působili jako faráři ve Vrahovicích.

Publikace byla představena veřejnosti 23. srpna v kostele sv. Bartoloměje při příležitosti hodové mše. 

 
| Martin Hájek

Spolek za staré Vrahovice má nové webové stránky

Spolek za staré Vrahovice má po delší době nově upravené webové stránky, ze kterých se dozvíte základní informace o činnosti tohoto spolku. Prohlédnout si je můžete zde. Novinky z činnosti tohoto spolku můžete sledovat na jeho facebookové stránce nebo twitterovém profilu.

| Martin Hájek
Předchozí 1 11 18 19 20 21 22 23 24 32 42 Další


Menu
RSS
Facebook Vrahovice!
Twitter
Facebook like