Aktuality

Vrahovice na sociálních sítích

Pokud vás zajímá dění ve Vrahovicích a jste připojeni k sociálním sítím, doporučujeme vám sledovat naši stránku na Twitteru. Zveřejňujeme na ní nejdůležitější zprávy o tom, co se ve Vrahovicích děje. Na Facebooku máme skupinu Vrahovice!, do které lidé dávají příspěvky o probíhajících akcích nebo v ní diskutují o nejrůznějších tématech týkajících se Vrahovic. Na Facebooku jsou aktivní i místní spolky jako Spolek za staré Vrahovice, Naše Vrahovice, Vrahovická sací jednotka a Vrahovická sací jednotka Women, nebo fotbalisté ze Sokola Vrahovice. Můžete zde najít i fanouškovskou stránku Arboreta Vrahovice, železniční zastávky a místního koupaliště. Na Twitteru je aktivní již zmiňovaný Spolek za staré Vrahovice.


Jednání o decentralizaci Prostějova se odkládá

Decentralizaci Prostějova zastupitelé odložili. Nejdřív chtějí analýzu (5. 11. 2015)

Prostějov může ztratit další okrajové části, opozice navrhuje referendum (12. 11. 2015) - nadpis tohoto článku je poněkud zavádějící. Nikdo nenavrhuje oddělení okrajových částí, ale pouze decentralizaci, tzn. přesun části pravomocí do městských čtvtí. 

Více si o projektu decentralizace Prostějova můžete přečíst zde.


Inka končí

Po mnoha letech končí oblíbený obchod manželů Borovských Inka. Dnes (21. 10. 2015) byl poslední prodejní den, poté bude následovat inventura a předělávání obchodu na nový. V budoucnu se zde bude nacházet prodejna obchodní sítě Hruška. 


Setkání s občany

Dne 15. října odpoledne se v tělocvičně ZŠ Majakovského konalo setkání představitelů města s občany. Setkání se zúčastnili členové městské rady, několik úředníků a více jak pět desítek místních občanů. Více si o tom můžete přečíst zde:

| Martin Hájek
Předchozí 1 13 21 22 23 24 25 26 27 36 47 Další


Menu
RSS
Facebook Vrahovice!
Twitter
Facebook like