Aktuality

Změny MHD

Od neděle 6. 12. 2015 dochází ke změnám v jízdních řádech na některých linkách MHD v Prostějově. Platné jízdní řády naleznete na www.idos.cz a na stránkách dopravce www.ftl.cz.

Linka 5: budou přidány nové spoje s odjezdy od nemocnice do Čechůvek a to v 18:40 (pracovní dny mimo prázdniny) a v 21:55 (soboty, neděle a svátky) a z Čechůvek na autobusové nádraží s odjezdy v 19:03 (pracovní dny mimo prázdniny) a v 22:16 (soboty, neděle a svátky). Dále budou na odjezdu z Čechůvek uspíšeny o 5 min spoje z 6:05 na 6:00 a z 6:25 na 6:20.

V neděli 13. 12. 2015 dojde na základě připomínek obcí a cestujících ke změnám některých jízdních řádů příměstských autobusových linek FTL.

Více informací na stránkách FTL.


Vrahovice na sociálních sítích

Pokud vás zajímá dění ve Vrahovicích a jste připojeni k sociálním sítím, doporučujeme vám sledovat naši stránku na Twitteru. Zveřejňujeme na ní nejdůležitější zprávy o tom, co se ve Vrahovicích děje. Na Facebooku máme skupinu Vrahovice!, do které lidé dávají příspěvky o probíhajících akcích nebo v ní diskutují o nejrůznějších tématech týkajících se Vrahovic. Na Facebooku jsou aktivní i místní spolky jako Spolek za staré Vrahovice, Naše Vrahovice, Vrahovická sací jednotka a Vrahovická sací jednotka Women, nebo fotbalisté ze Sokola Vrahovice. Můžete zde najít i fanouškovskou stránku Arboreta Vrahovice, železniční zastávky a místního koupaliště. Na Twitteru je aktivní již zmiňovaný Spolek za staré Vrahovice.


Jednání o decentralizaci Prostějova se odkládá

Decentralizaci Prostějova zastupitelé odložili. Nejdřív chtějí analýzu (5. 11. 2015)

Prostějov může ztratit další okrajové části, opozice navrhuje referendum (12. 11. 2015) - nadpis tohoto článku je poněkud zavádějící. Nikdo nenavrhuje oddělení okrajových částí, ale pouze decentralizaci, tzn. přesun části pravomocí do městských čtvtí. 

Více si o projektu decentralizace Prostějova můžete přečíst zde.


Inka končí

Po mnoha letech končí oblíbený obchod manželů Borovských Inka. Dnes (21. 10. 2015) byl poslední prodejní den, poté bude následovat inventura a předělávání obchodu na nový. V budoucnu se zde bude nacházet prodejna obchodní sítě Hruška. 


Předchozí 1 13 23 24 25 26 27 28 29 38 50 Další


Menu
RSS
Facebook Vrahovice!
Twitter
Facebook like