Aktuality

Vítejte na stránkách o Vrahovicích

V poslední době náš web prošel několika změnami. Tou hlavní je změna adresy.  Naše stránky nyní najdete na vrahovice.eu.

Změnou prošel i design stránky. Stránky se staly přehlednější, jednoduší a modernější.  Vedlejší menu se nyní přesunulo napravo a pod ním u některých stránek naleznete související materiály (fotky, odkazy, mapu). Na hlavní stránce se v těchto místech nachází anketa; pod ní poslední komentáře a příspěvky z Twitteru. Nejnovější aktuality můžete nyní odebírat pomocí RSS.

Také obsah stránek nezůstal beze změn. Přibylo zde několik nových článků a další se objeví v nejbližší době. Stejně jako v minulosti budeme přinášet nejnovější informace z Vrahovic.

Fotogalerie je nyní nově uspořádána. V současnosti se v ní nachází téměř 250 fotek a další budou přibývat. Pokud máte nějaké zajímavé fotografie a chcete se o ně podělit, můžete nám je přinést nebo poslat na info@vrahovice.eu.

Doufáme, že tyto změny uvítáte a nová podoba našich stránek se vám bude líbit.

| Lukáš Hájek

Víte, že...

…se ve Vrahovicích narodil divadelní a filmový herec Arnošt Faltýnek (1906-1991), který si zahrál v několika desítkách filmů? Více si o něm můžete přečíst zde.

V sekci Rodáci se dále můžete dočíst o dalších lidech, kteří se narodili nebo byli svým životem spjati s Vrahovicemi. Po třech z nich - hornistovi Zdeňku Tylšarovi, jazykovědci Františku Kopečném a starostovi Josefu Střížovi - byly v r. 2010 pojmenovány nově vzniklé ulice.

| Martin Hájek

Pohlednice Vrahovic jsou ještě v prodeji

Chcete poslat svým přátelům či příbuzným pohlednici místa, ve kterém žijete? Pohlednice Vrahovic jsou stále ještě k dostání v prodejně Inka v Trpinkách. Pokud máte zájem o nákup většího množství, můžete si je objednat e-mailem na adrese szsv@seznam.cz . Na pohlednici vydané v r. 2004 jsou vyobrazeny nejvýznamnější budovy naší obce v čele s kostelem sv. Bartoloměje.

| Martin Hájek

Úplná uzavírka ulice Říční

Ve dnech 22. a 23. června 2011 bude úplně uzavřena ulice Říční, která spojuje ulici Olomoucká (ve směru od PV vpravo hned za mostem přes Hloučelu) a Vrahovice (navazuje na ulici Tovární - kolem rybníčku, železniční přejezd, "myší díra"), z důvodu opravy vozovky společností .A.S.A. TS Prostějov.

Zdroj: Město Prostějov

| Lukáš Hájek

Noc kostelů

pátek 27. května 2011 bude probíhat po celé republice akce s názvem Noc kostelů, do které se zapojil i kostel sv. Bartoloměje ve Vrahovicích. Program začíná v 17:30.

Program pro Prostějov naleznete zde.

Zdroj: Noc kostelůMěsto Prostějov

| Lukáš Hájek
Předchozí 1 14 26 39 46 47 48 49 50 51 Další


Menu
RSS
Facebook Vrahovice!
Twitter
Facebook like