Aktuality

Článek o Spolku za staré Vrahovice

Právě vyšlo nejnovější číslo časopisu KROK. Tentokrát jsou hlavním tématem čísla Mladí. Mezi mnoha jinými články si zde můžete přečíst příspěvek Martina Hájka Láska k Vrahovicím, klubovna a přátelské pouto, který pojednává o činnosti Spolku za staré Vrahovice. Celé číslo je ke stažení zde:

KROK č. 1/2017.


Propagace bydlení ve Vrahovicích

Na serveru Olomoucká drbna vyšel jako PR článek rozhovor s developerem Tomášem Wolkerem, který nabízí bydlení v domcích ve Vrahovicích. 

Přečíst si jej můžete zde:

ROZHOVOR: Moderní nízkoenergetické domy ve Vrahovicích si můžete upravit podle svých představ (31. 1. 2017)


Kniha o kostele sv. Bartoloměje stále v prodeji

Publikace o kostele sv. Bartoloměje

Kniha Karla Kavičky Farní kostel svatého Bartoloměje v Prostějově - Vrahovicích je stále k dostání. Koupit si jí můžete na faře nebo v kostele.

V knize se autor kromě samotného kostela věnuje i dějinám obce Vrahovice a vrahovické farnosti, sakrálním památkám na území obce a hodně prostoru je věnováno i kněžím, kteří působili jako faráři ve Vrahovicích.

Cena publikace je 100 Kč.

Více informací zde.

 

 


Historické fotografie ze sbírek SZSV

Zde, zde, zde, zde a zde si můžete prohlédnout několik historických fotografií Vrahovic. Tady můžete vidět fotografie z požáru OP Prostějov z roku 1967. Všechny tyto snímky pocházejí ze sbírek Spolku za staré Vrahovice. Fotky sklidili na Facebooku velký úspěch a Spolek k nim vydal následující prohlášení:


Předchozí 1 6 7 8 9 10 11 12 21 30 40 Další


Menu
RSS
Facebook Vrahovice!
Twitter
Facebook like