Diskuze

Obecná diskuze


Přidat komentář

Přidat komentář

Opište:* Captcha   ⇒
Uložením souhlasím se zpracováním osobních údajů a se zveřejněním komentáře včetně všech uvedených údajů.
Kocour se našel
Jen jsem vám, kdo si to tu čtete, chtěla říct, že můj předchozí inzerát už neplatí. Kocourek se dnes sám vrátil domů, je živý a zdravý :).
Bára Kovářová ID: 62
úklid v okolí rybníčku
No lidi a co dále? Jsem se tam pak byl podívat a jak už ta voda byla u toho jezu průzračná, tak bylo vidět, kolik tam toho klestí ještě je. To znamená, že hloubka je tam nemalá ještě. Renatu, jak jsme vytáhli ty klády, tak je nařezat na půlky a že bysme je dali na ten přítok, ať už tam nepřitéká to smetí?
Martin Sobolík ID: 61
Prosím o pomoc - ztratil se mám kocourek
Ztratil se nám mourovatý koucourek, má bílou náprsenku, bílé tlapky, nosí černý obojek, na kterém je zelený lísteček s nápisem \"Kitekat\", taky má nepatrně natřžené jedno ouško. Slyší - když se mu chce - na jméno Čočka, ale je spíš nepřátelský a bojácný, někdy na lidi syčí a seká packou. Jsou mu 4 roky a je to normální asi 4-5 kilová kočka, je kastrovaný.
Naposledy jsem ho viděla v sobotu 18. 4. večer, vím, je to zatím chvilka, ale nikdy nebyl pryč tak dlouho. Bydlíme v ul. Mikoláše Alše, takže větší pravděpodobnost je, že by se objevil někde tady, ale může být kdekoli.
Fotka je tady: http://podplachetkou.osoba.cz/image/4086114
Pokud ho někdo viděl, prosím ozvěte se buď na uvedený mail, nebo na telefon 775 147 248, staší sms - kdy a kde byl viděn.
Děkuji moc všem.
Bára Kovářová ID: 60
Půjčení loďky
Dobrý den, mohl by někdo z Vás prosím zajistit půjčení menší loďky (nejlépe pramice), abysme mohli vyčistit trochu i dno rybníčku, teď je tam celkem nízká hladina (ale i přesto na loď), takže by se to dobře dělalo. Předem děkuji za případné odpovědi a nabídky zároveň.
Martin Sobolík ID: 59
úklid v okolí rybníčku
Renato, Ty jsi zařídila ten ořez dřevin kousek od břehu rybníčku?
Martin Sobolík ID: 58
úklid v okolí rybníčku
Ok, potvrzuji svoji účast 25.4..
Martin Sobolík ID: 57
úklid v okolí rybníčku
Zdravím! Dnes byli u Rybníčku uklízet členové Spolku za staré Vrahovice. Přišlo i několik dobrovolníků. Nepodařilo se uklidit úplně všechno, ale vypadá to tam mnohem lépe než dříve. Samozřejmě bude potřeba udělat ještě jeden pořádný úklid, třeba v půli dubna, jak jsme se domlouvali.
Martin Hájek ID: 56
ano, sraz je u rybníčka v 16.30
Ren ID: 55
Ten páteční sraz se bude konat přímo u rybníčka?
- ID: 54
úklid v okolí rybníčku
Zdravím, jasně, s tím reálným úklidem počkáme až později, důležité už vůbec je, že se sejdeme a domluvíme se přece. Třeba se tam sejdeme a zjistíme, že je vše uklizené a není co dělat, i to se může s nadsázkou stát.
Martin Sobolík ID: 53
Menu